chrzest
Różności

Jakie podziękowania za przybycie na chrzest dla gości warto wybrać?

Coraz częściej z okazji chrztu upominki otrzymuje nie tylko samo dziecko, które jest wtedy najważniejszą osobą w uroczystości, ale również dostają je goście. Upominki dla gości wyrażają wtedy podziękowanie za przybycie na to ważne wydarzenie i stanowią przy tym piękną pamiątkę. Jakie podziękowania dla gości warto wybrać? Zobacz pomysły!

Dlaczego warto wręczać podziękowania za chrzciny?

Obecnie podziękowania na chrzest dla chrzestnych i gości coraz częściej wręczane są również podczas uroczystości odbywających się w Polsce. Tradycja ta początkowo była obecna w trakcie wesel, natomiast obecnie jest ona również kultywowana podczas innych spotkań w gronie najbliższych.

Przede wszystkim upominki z tej okazji są bardzo miłym gestem, który pozwala na zacieśnienie rodzinnych więzi. Dzięki nim można również wyrazić swoją wdzięczność za to, że goście zdecydowali się na udział w uroczystości. Oczywiście, są one też traktowane jako pamiątka, do której można sięgnąć po wielu latach, aby przypomnieć sobie przeszłe wydarzenia.

Podziękowania za uczestnictwo w chrzcinach są przekazywane wtedy wszystkim gościom. Dodatkowo można również zdecydować się na specjalny prezent dla chrzestnych, który będzie wtedy bogatszy i droższy.

Jeżeli nie wiesz, jakie podarunki dla gości i dla chrzestnych wybrać, poznaj przygotowane przez nas pomysły, aby znaleźć wśród nich coś ciekawego dla siebie!

Jakie podziękowania dla gości na chrzest kupić?

Przede wszystkim jako podziękowania dla gości wybierane są różnego rodzaju drobne upominki, dlatego też nie muszą one pociągać za sobą sporych wydatków.

Bardzo popularne są rozmaite słodkości, na przykład jak czekoladki miniaturowe, krówki czy pierniczki. Takie słodycze można zamówić z usługą personalizacji, co oznacza, że mogą wtedy znaleźć się na nich konkretne napisy, na przykład jak imię dziecka, data wydarzenia.

Kolejnym pomysłem mogą być w tym przypadku różne pamiątki jak figurki, magnesy, świeczki, które opatrzone są grawerunkami, zdjęciem dziecka. Dzięki temu również są bardzo efektowne oraz pięknie się prezentują jako dekoracja domu.

Można też zdecydować się na oryginalne upominki, przykładowo na małe słoiczki miodu, różaniec drewniany.

Podziękowania dla rodziców chrzestnych – co wybrać?

Natomiast jakie oryginalne podziekowania dla chrzestnych będą w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem?

Jako prezenty dla chrzestnej oraz dla chrzestnego zwykle wybierane są wtedy upominki bardziej bogate, reprezentacyjne, dzięki czemu pozwalają one na wyrażenie podziękowania w wyjątkowy sposób.

Przykładowo jako prezent dla chrzestnego oraz dla chrzestnej można wtedy zdecydować się na zakupienie kosza upominkowego, który wypełniony jest wyjątkowymi słodkościami oraz innymi upominkami, na przykład jak kawa, herbata, alkohol. Często kupowane są też różne upominki w formie koszów zawierające podarunki jak kubki, filiżanki, ręczniki personalizowane, aby wspomnieć o paru propozycjach.

Kolejnym pomysłem może być dekoracyjna ramka ze zdjęciem z uroczystości. Taki podarunek na pewno przez długi czas będzie przypominać o tym ważnym wydarzeniu.

Pamiątka chrztu dla gości – gdzie ją kupić?

Aktualnie pamiątki chrztu przeznaczone dla gości można zakupić w wielu różnych miejscach. Najczęściej kupowane są one w sklepach internetowych, gdzie również można skorzystać z zakupu podarunków personalizowanych.

Personalizowane upominki są wtedy bardzo łatwe w zakupieniu, ponieważ wystarczy tylko przekazać do firmy, która zajmuje się ich realizacją, informacje dotyczące nadruku czy grawerunku na podarunkach. Dodatkowo można też przekazać zdjęcia, gdy wybrało się podarunki ze zdjęciami.

Możliwość komentowania Jakie podziękowania za przybycie na chrzest dla gości warto wybrać? została wyłączona